Florida

Florida je 27. stát USA ležící na stejnojmenném poloostrově na jihu Spojených států. Jméno „Florida“ je španělské přídavné jméno znamenající „květinový“. Symbolem tohoto státu je pelikán...
pokračování popisu na serveru Wikipedie.org

Kontaktujte nás

Telefon: 777 253 993

Aktivní i jako důchodce

Dnešní generace důchodců má potřebu být stále aktivní. Celý život jste pracovali, tak proč si po tolika letech nedopřát luxusní aktivní odpočinek na Floridě.

Ať jsou Vaše zájmy jakékoli, na Floridě se určitě nudit nebudete. Lze si zde vybrat ze všech druhů sportů pro aktivní jedince, dlouhé trasy pro jízdu na kole či in-line bruslích, veškeré vodní sporty (včetně potápění ke korálovým útesům a pozorování rozmanitého podmořského světa), organizovaná zábava pro seniory i malé vnoučky a spousta dalších zábavních činností. Opalovat se zde a užívat života můžete celoročně. To vše dotváří atmosféru jedinečné pohody.

Milovníky nakupování jistě potěší, že zdejší ceny jsou několikanásobně nižší než v České republice.

Pravděpodobně nejzajímavější a na zážitky bohaté jsou všechny druhy zábavních parků (včetně Disney Landu), Kennedyho vesmírné centrum na Mys Canaveral, Universal Studios v Orlandu, nebo třeba velmi živý a bohatý noční život a zábava všech středisek.


© 2013 - www.floridskereality.cz, ComSTAR Prague s.r.o.