Florida

Florida je 27. stát USA ležící na stejnojmenném poloostrově na jihu Spojených států. Jméno „Florida“ je španělské přídavné jméno znamenající „květinový“. Symbolem tohoto státu je pelikán...
pokračování popisu na serveru Wikipedie.org

Kontaktujte nás

Telefon: 777 253 993

Golf a Florida

Golf je jednoznačně top sportovní aktivitou na Floridě, neboť ta nabízí nejlepší golfové areály na světě. Nezanedbatelný je i fakt, že se zde tomuto ušlechtilému sportu můžete věnovat během celého roku.

Florida poskytuje golfové zázemí pro všechny výkonnostní kategorie od začátečníků až po profesionály a rovněž všech věkových skupin, ať už pro děti, dospělé nebo seniory. Golfové areály jsou místa, kde lze příjemně a užitečně trávit čas, jejich více než luxusní zázemí Vám zde poskytne vše během celého dne. Není ani výjimkou, že lze nemovitost koupit přímo na území golfového hřiště, což zarytí vyznavači golfu určitě ocení.

Florida se na rozdíl od ostatních golfových destinací odlišuje zejména tím, že je zde rozmanitost golfových areálů. Nemusíte hrát tedy pořád dokola na jednom či dvou hřištích, ale můžete využívat celou paletu golfových hřišť, jejichž koncentrace je velmi vysoká. Dojezdová vzdálenost mezi jednotlivými hřišti je v řádu několika minut.

Úprava hřišť je vždy ve stoprocentním stavu, můžete si tedy být jisti, že se Vám dostane vynikající kvality nejen, co se designu týče, ale i z hlediska povrchu hřiště. Můžete zde tedy pilovat své schopnosti a dovednosti a posouvat na golfovém žebříčku své handicapy. I když zrovna Vy nehrajete golf profesionálně, můžete se zde setkat s mnohými z nich, kteří zde nacházejí ideální klima a tréninkové podmínky. I mnoho dalších amatérských hráčů mění nehostinnou středoevropskou zimu každoročně za příznivé floridské klima.

Nejvýznamnější golfovou destinací je díky své poloze Miami, které leží na jihu Floridy. Zdejší areály jsou udržované a ty, které se nacházejí přímo na Miami Beach, Vám navíc kromě golfového zážitku přinášejí fantastické pohledy na Atlantský oceán.

Další špičkovou destinací je Orlando. Zde mají nejen své golfové zázemí, ale rovněž svůj domov špičkoví golfisté jako Tiger Woods, Arnold Palmer a Chris Di Marco.

Palm Beach je místem špičkových a luxusních středisek Floridy. Milovníkům golfu nabízí více než 140 golfových areálů.

Sarasota je rovněž výtečným zázemím pro golf. Najdete zde golfová hřiště všech různých obtížností v dojezdu několika minut v celém okolí. Více jak 60 perfektně udržovaných golfových hřišť s nadstandardními službami a velmi nízkými cenami. Většina veřejně přístupná. Vybere si zcela jistě každý – od jednoduchých hřišť pro začátečníky, přes těžké až po mistrovské. Je zde nejvíce hřišť z žebříčku Digest „Top 30 Florida Golf Courses“. Světoznámý tenista Ivan Lendl zde má svou golfovou akademii.

Výčet dokonalých golfových areálů nekončí, svou popularitu si právem zaslouží i Jacksonville na východním pobřeží, Tampa Bay na pobřeží Mexického zálivu nebo Naples na jihozápadě Floridy. Poslední jmenovaná destinace se pyšní více než 90 golfovými kluby, díky nimž je Naples jedničkou na Floridě, co se poměru k počtu obyvatel týče.

Je v podstatě jedno, kde se zrovna na Floridě nacházíte, protože je celá pokrytá golfovými areály. Ať tedy zakotvíte kdekoli, můžete si být jisti, že budete mít v rozumném dosahu nějaké golfové hřiště.


© 2013 - www.floridskereality.cz, ComSTAR Prague s.r.o.