Florida

Florida je 27. stát USA ležící na stejnojmenném poloostrově na jihu Spojených států. Jméno „Florida“ je španělské přídavné jméno znamenající „květinový“. Symbolem tohoto státu je pelikán...
pokračování popisu na serveru Wikipedie.org

Kontaktujte nás

Telefon: 777 253 993

Studijní pobyt pro děti

Uvažujete-li o studijním pobytu pro Vaše děti, jako vhodném doplňku ke koupi nemovitosti, neváhejte se rovněž obrátit na nás. Díky našim dobrým vztahům s tamější školou, máme přímou vazbu na konkrétní studijní pobyty.

Nestačí se jazyk učit v kurzu, dítě ho musí používat při hře, komunikovat v běžných situacích a získávat v něm nové poznatky. Děti se rychleji adaptují v autentickém prostředí a v kolektivu vrstevníků. Nemusí drilovat gramatiku, kterou se učí ve škole během školního roku. Odposlechem se ji naučí správně používat, získají správné návyky a rozšíří si slovní zásobu, a to i o hovorovou angličtinu, používání idiomů, zkratek, atd. Zkrátka vše, co dělá rozdíl mezi pasivní učebnicovou znalostí jazyka a jeho aktivní formou.

V praxi se stává, že rodič pošle dítě na studium do zahraničí s cílem, že o něj bude dobře postaráno a realita je mnohdy jiná. Ne však u nás! Protože máme našeho zástupce přímo na místě, stará se o kvalitu služeb studenta a v případě potřeby je mu též k dispozici. Hlídá správný výběr rodiny, která je pečlivě vybíraná, a zabezpečuje bezproblémový chod celé akce. A nejen to. Nabízíme full service v oblasti studia na Floridě a letních tematických táborů na Floridě. Zajistíme za Vás veškerou administrativu zahrnující např. víza, učebnice, uniformy, lékařskou péči, dopravu, pojištění a další.

Nabízíme studium na prestižní americké námořní akademii. Tato škola má tradici od roku 1933 a patří mezi nejlépe hodnocené v USA. Školu charakterizuje vysoká kvalita výuky, speciální programy a vstřícný přístup k zahraničním studentům.

Dále Vám nabízíme také letní tématické tábory či individuální programy zcela na míru.

Jsme si vědomi toho, že poslat dítě úplně samo do zahraničí je pro rodiče velké dilema. Pokud se pro to rozhodnete a zároveň zde koupíte nemovitost, ulehčíte to nejen své starostlivé duši, ale především svému dítěti. Můžete jej přijet kdykoli navštívit a to je pro jeho spokojený a klidný pobyt velká deviza.

Přejete-li si být o tomto projektu více informováni, neváhejte nás prosím kontaktovat!


© 2013 - www.floridskereality.cz, ComSTAR Prague s.r.o.